Παρασκευή 13 Δεκ 2019

Products

Brake Pads - Hayes MX2/MX3/Sole
Brake Pads - Hayes MX2/MX3/Sole
€7.56


MRP G3 Mega - replacement skid - black
MRP G3 Mega - replacement skid - black
€38.31


ODI Fork Bumper replacements - White
ODI Fork Bumper replacements - White
€5.04


Brake Pads - Giant 2001
Brake Pads - Giant 2001
€7.56


Straitline Pinch Clamp Stems 1.5x50mm - Bronze
Straitline Pinch Clamp Stems 1.5x50mm  - Bronze
€75.00
Retail Price: €90.83
Κερδίζετε: €15.83

Straitline Race Ring 38 Tooth
Straitline Race Ring 38 Tooth
€20.00
Retail Price: €45.37
Κερδίζετε: €25.37

Straitline Levers - Avid Elixir - Blue
Straitline Levers - Avid Elixir - Blue
€35.00
Retail Price: €67.85
Κερδίζετε: €32.85

Straitline Seatpost Collar 30.0 mm - Racing Green
Straitline Seatpost Collar 30.0 mm - Racing Green
€27.27
Retail Price: €32.87
Κερδίζετε: €5.60

ODI Ruffian MTB Lock-On 130mm Replacement White
ODI Ruffian MTB Lock-On 130mm Replacement White
€14.55


Straitline BashRing 36T Serrated - Orange
Straitline BashRing 36T Serrated - Orange
€25.00
Retail Price: €38.31
Κερδίζετε: €13.31

Straitline Bar Cap Tappered Ti-Grey
Straitline Bar Cap Tappered Ti-Grey
€15.00
Retail Price: €21.88
Κερδίζετε: €6.88

Brake Pads - Alhonga / Zoom
Brake Pads - Alhonga / Zoom
€7.56


Straitline AMP Stem - 70mm Blue
Straitline AMP Stem  - 70mm Blue
€90.00
Retail Price: €110.89
Κερδίζετε: €20.89

MRP Long Range Patrol BBmount 32-36T
MRP Long Range Patrol BBmount 32-36T
€70.00
Retail Price: €103.16
Κερδίζετε: €33.16

ODI Push-In Plugs - Pink
ODI Push-In Plugs - Pink
€4.04
Retail Price: €5.04
Κερδίζετε: €1.00

Brake Pads - Hayes Stroker Ace
Brake Pads - Hayes Stroker Ace
€12.10


Straitline Lever - Avid Juicy 5 & 7 Black
Straitline Lever - Avid Juicy 5 & 7 Black
€35.00
Retail Price: €67.85
Κερδίζετε: €32.85

Straitline Silent Replacement Guides - Red
Straitline Silent Replacement Guides - Red
€18.65


MRP G2 SL Skid Plate - Black
MRP G2 SL Skid Plate - Black
€36.09


Intense System 5 26" X 2.10" XC
Intense System 5 26
€17.78
Retail Price: €35.28
Κερδίζετε: €17.50

Who's Online

Now online:
  • 3 guests


Πανελλήνιο Πρωτάθλημα DH-4X Σπάρτη 2007

Προσοχή: ανοίγει σε νέο παράθυρο. PDFΕκτύπωσηE-mail

Races - Αποτελέσματα Αγώνων

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα DH-4X Σπάρτη 2007

 

Στις 29 και 30 Σεπτεμβρίου έγινε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ξανά στην Σπάρτη, όπως συνηθίζεται τα τέσσερα τελευταία χρόνια, αυτή τη φορά με πιο απλούς τόνους και λιγότερη προετοιμασία απ’ ότι συνήθως, αλλά με αρκετές συμμετοχές και ενδιαφέρον, αφού πάντα ένα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα έχει μια ξεχωριστή αίγλη και απαιτεί από τους αθλητές ξεχωριστή προετοιμασία. Οι συμμετοχές ήταν γύρω στις 50 (λίγοι παραπάνω για την κατάβαση, λίγοι πιο κάτω για το 4Χ). Τελικά έτρεξαν 33 στο 4Χ και 50 στο downhill. Φέτος είχαμε αρκετούς εφήβους αγωνιζόμενους που είναι ευχάριστο και καθόλου γυναίκες που είναι δυσάρεστο…μεγάλη η απουσία της Μαρίας Μιχαλογιαννάκη που είχε τραυματιστεί στον αγώνα παγκοσμίου στο Μάριμπορ της Σλοβενίας. Μαρία για άλλη μια φορά περαστικά! Από το απόγευμα της Παρασκευής και κυρίως το πρωινό του Σαββάτου, οι αθλητές από όλη την επικράτεια ξεκίνησαν τις προπονήσεις, δίνοντας έμφαση στη διαδρομή κατάβασης.

4Χ: Στις μία το μεσημέρι έπρεπε να είναι παρόντες για την εγγραφή στην πίστα 4Χ στο Σαϊνοπούλιο Ίδρυμα στην Σπάρτη. Υπολόγιζαν οι περισσότεροι ότι μέχρι τις τρεις που θα άρχιζε ο αγώνας, θα έκαναν τις σχετικές δοκιμές. Βάσει προκηρύξεως, η επίσημη δοκιμή ήταν στις έντεκα με μία. Οι αθλητές παραπονέθηκαν αφού δεν ήθελαν να κάθονται δυο ώρες άπρακτοι στον ήλιο και τελικά τους επιτράπηκε για τρία περίπου τέταρτα πριν τον αγώνα, να μάθουν την διαδρομή και να κάνουν δοκιμές όσοι δεν είχαν προλάβει με ευθύνη των σωματείων τους.

Η διαδρομή 4Χ πιο απλή και γρήγορη από πέρσι και πρόπερσι, ήθελε λίγο προσοχή στο πρώτο μεγάλο άλμα (tabletop) το οποίο είχε λίγο πιο κάθετη απογείωση απ’ ότι χρειαζόταν και εκεί είδαμε κάποιους τραυματισμούς την Παρασκευή και το Σάββατο. Κατά τα άλλα έλειπαν κάτι μικρά μπερμάκια καθώς και το άλμα στην μικρή ευθεία πριν το τέλος. Νικητής του αγώνα και Πρωταθλητής Ελλάδας ο Γουβής Ελισαίος του Π.Ο. Πατρών ο οποίος κατάφερνε χάρη στην καλή εκκίνησή του να ξεκολλά από τους άλλους από την αρχή του αγώνα και με γρήγορο πετάλι να κρατιέται μπροστά μέχρι το τέλος. Δεύτερος ο Κορφιάτης Γιάννης του Μεσσηνιακού, τρίτος ο Χρήστος Αργύρης του Α.Ο.Αγρ. ¨Αχελώος¨ ενώ εντυπωσίασε με την τέταρτη θέση του ο Θεοφυλάκης Παναγιώτης του Ε.Ο.Σ. Χαλκίδας, αφού κατάφερε να φτάσει μέχρι τον τελικό, τρέχοντας με ποδήλατο downhill! Στους έφηβους νικητής και Πρωταθλητής ο Γιάννης Ιωάννου του Π.Ο.Βόλου.

Downhill: Από το πρωί της Κυριακής οι αθλητές είχαν ετοιμαστεί για τις ελεύθερες δοκιμές κατάβασης, έλειπε όμως μια λεπτομέρεια…αυτοκίνητο για να τους ανεβάζει! Είναι ανεπίτρεπτο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κατάβασης να διεξάγεται με ένα μόνο φορτηγό και να κινδυνεύει να μην γίνει αν αυτό χαλάσει…Το φορτηγό ήρθε στον τερματισμό αρκετά καθυστερημένα κι έτσι οι αθλητές δεν είχαν την ευκαιρία να κάνουν ελεύθερα δοκιμαστικά. Ξεκίνησαν απ’ ευθείας τα χρονομετρημένα, με τους αθλητές αρκετά αγχωμένους να κάνουν λάθη και να έχουν πτώσεις, ειδικά στο δεύτερο και τελικό σκέλος. Νικητής - Πρωταθλητής και πιο καλά προπονημένος στα πάτρια εδάφη ο Βορβής Χρήστος του Σπαρτιατικού Γ.Σ. με χρόνο 2:30:087, δεύτερος ο Χρήστος Αργύρης του Α. Ο. Αγρ. ¨Αχελώος¨ ενώ τρίτος ο Γκατζούρας Στέφανος του Π.Γ.Σ. Λάρισας. Στους έφηβους νικητής και Πρωταθλητής ο Μεταλληνός Αναστάσης το καμάρι της Κέρκυρας και του Α.Ο. Αχαράβης.

Η διαδρομή ήταν πιο γρήγορη από πέρσι λόγω της απώλειας ενός double στο δεύτερο κομμάτι της διαδρομής. Ήθελε καλή φυσική κατάσταση και αρκετό (για αγώνα downhill) πετάλι, ενώ έλειπαν τα άλματα και τα τελευταία πενήντα μέτρα της διαδρομής ήταν πολύ αργά και χωρίς θέαμα.

Γενική ομολογία των αθλητών, ήταν ότι ενώ ο Τάκης Καρούνος και η παρέα του έχουν κάνει θαυμάσια δουλειά τα τελευταία χρόνια στην Σπάρτη και έχουν βοηθήσει το άθλημα να ανέβει, είναι καιρός πια να γίνει το Πανελλήνιο και σε κάποιο άλλο μέρος για αλλαγή αλλά και βελτίωση του αθλήματος. Φέτος έλειπαν οι αφίσες, η μουσική και το σπικάζ στο 4Χ, ενώ η συμμετοχή της Τοπικής Αυτοδιοίκησης που έδωσε όλη την βαρύτητα στον αγώνα  Σπάρταθλο ήταν ανύπαρκτη και κάποιες ατέλειες σε συνδυασμό με την ζέστη και την αναμονή, εκνεύρισαν κάποιους που υπέρβαλαν κάνοντας αυστηρή κριτική χωρίς να κοιτούν κάποιες λεπτομέρειες που θέλουν πολύ δουλειά και υπομονή για να πραγματοποιηθούν. Ελπίζουμε σε ένα καλύτερο πρωτάθλημα για του χρόνου ακόμη κι αν ξαναχρειαστεί να γίνει στην Σπάρτη.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-RESULTS :

  • Προκριματικός Downhill

A/A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    Α    Ε    Νο    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΧΡΟΝΟΣ    ΧΡΟΝΟΣ    ΤΕΛΙΚΟΣ   


ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ    ΧΡΟΝΟΣ   
1    ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         39    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:39:00    0:41:33    0:02:33    312
2    ΒΟΡΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    Α         54    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:34:00    0:36:33    0:02:33    571
3    ΓΚΑΤΖΟΥΡΑΣ ΣΤΕΑΦΑΝΟΣ    Α         1    Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ    0:31:00    0:33:38    0:02:38    502
4    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    Α         22    Α.Ο.ΑΓΡ. ''ΑΧΕΛΩΟΣ''    0:00:00    0:02:42    0:02:42    629
5    ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΚΟΣΜΑΣ    Α         11    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:37:00    0:39:43    0:02:43    265
6    ΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         4    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:38:00    0:40:46    0:02:46    905
7    ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α         38    Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ.    0:14:00    0:16:47    0:02:47    218
8    ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    Α         17    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:24:00    0:26:49    0:02:49    887
9    ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         5    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:25:00    0:27:50    0:02:50    446
10    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    Α         59    ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ    0:09:00    0:11:51    0:02:51    235
11    ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         40    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:26:00    0:28:52    0:02:52    435
12    ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         43    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:22:00    0:24:53    0:02:53    523
13    ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜ.    Α         2    Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ    0:36:00    0:38:53    0:02:53    863
14    ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ    Α         34    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:35:00    0:37:56    0:02:56    128
15    ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    Α         26    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:12:00    0:14:58    0:02:58    169
16    ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α         8    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:33:00    0:35:59    0:02:59    308
17    ΠΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓ    Α         35    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:15:00    0:18:00    0:03:00    408
18    ΠΡΙΦΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    Α         23    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:23:00    0:26:00    0:03:00    917
19    ΜΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    Α         28    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:05:00    0:08:01    0:03:01    744
20    ΠΛΙΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ    Α         10    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:07:00    0:10:02    0:03:02    564
21    ΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         27    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:08:00    0:11    0:03:02    718
22    ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         29    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:02:00    0:05:03    0:03:03    192
23    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         44    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:19:00    0:22:03    0:03:03    769
24    ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         41    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:20:00    0:23:05    0:03:05    211
25    ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤ.    Α         19    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:06:00    0:09:08    0:03:08    110
26    ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         3    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:27:00    0:30:08    0:03:08    596
27    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α         37    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:10:00    0:13:10    0:03:10    921
28    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ    Α         32    Π.Ε.Κ.Ο.'' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ''    0:30:00    0:33:12    0:03:12    955
29    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         36    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:11:00    0:14:13    0:03:13    406
30    ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ    Α         42    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:28:00    0:31:13    0:03:13    441
31    ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    Α         57    A.M.O.ΦΑΕΘΩΝ    0:03:00    0:06:19    0:03:19    344
32    ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         24    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:21:00    0:24:39    0:03:39    194
33    ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Α         6    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:32:00    0:35:51    0:03:51    441
34    ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΣΤ.    Α         14    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:13:00    0:17:05    0:04:05    756
35    ΓΟΥΒΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ    Α         13    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:29:00    0:33:27    0:04:27    760
36    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠ.    Α         20    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:04:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
37    ΜΠΑΝΟΣ ΣΤ.    Α         25    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:16:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
38    ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΑΛ    Α         18    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:17:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
39    ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         9    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:18:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
40    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Μ.    Α         21    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:01:00         ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ   
A/A    ΕΦΗΒΩΝ                        ΧΡΟΝΟΣ    ΧΡΟΝΟΣ    ΤΕΛΙΚΟΣ   
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    Α    Ε    Νο    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ    ΧΡΟΝΟΣ   
1    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         Ε    46    Β.Α.Ο.    0:43:00    0:45:50    0:02:50    237
2    ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         Ε    30    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:49:00    0:51:51    0:02:51    96
3    ΙΩΑΝΝΟΥ         Ε    58    Π.Ο.ΒΟΛΟΣ    0:55:00    0:57:55    0:02:55    578
4    ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ ΑΛ.         Ε    12    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:52:00    0:55:17    0:03:17    179
5    ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         Ε    7    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:47:00    0:50:17    0:03:17    827
6    ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ         Ε    45    Β.Α.Ο.    0:56:00    0:59:23    0:03:23    101
7    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ   
Ε    48    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:54:00    0:57:39    0:03:39    429
8    ΠΑΝΑΓΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         Ε    49    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:48:00    0:52:33    0:04:33    672
9    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         Ε    50    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:44:00    0:48:45    0:04:45    616
10    ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ         Ε    31    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:45:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
11    ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ         Ε    52    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:51:00         ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ   
12    ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ         Ε    51    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:46:00         ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ   
13    ΧΡΙΣΤΟΓΑΜΒΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         Ε    53    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:53:00         ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ   

*
Τελικος Downhill

A/A    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    Α    Ε    Νο    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΧΡΟΝΟΣ    ΧΡΟΝΟΣ    ΤΕΛΙΚΟΣ   


ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ    ΧΡΟΝΟΣ   
1    ΒΟΡΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    Α         54    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:33:00    0:35:30    0:02:30    87
2    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    Α         22    Α.Ο.ΑΓΡ. ''ΑΧΕΛΩΟΣ''    0:31:00    0:33:37    0:02:37    68
3    ΓΚΑΤΖΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         1    Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ    0:32:00    0:34:37    0:02:37    919
4    ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    Α         17    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:27:00    0:29:40    0:02:40    937
5    ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         39    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:34:00    0:36:42    0:02:42    329
6    ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΚΟΣΜΑΣ    Α         11    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:30:00    0:32:43    0:02:43    578
7    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    Α         59    ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ    0:25:00    0:27:43    0:02:43    963
8    ΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         4    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:29:00    0:31:45    0:02:45    209
9    ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         5    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:26:00    0:28:45    0:02:45    217
10    ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α         38    Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Χ.    0:28:00    0:30:45    0:02:45    679
11    ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         40    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:24:00    0:26:49    0:02:49    964
12    ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α         8    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:19:00    0:21:50    0:02:50    131
13    ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         43    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:23:00    0:25:54    0:02:54    757
14    ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜ.    Α         2    Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ    0:22:00    0:24:56    0:02:56    877
15    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         44    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:12:00    0:14:57    0:02:57    307
16    ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    Α         26    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:20:00    0:22:59    0:02:59    176
17    ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ    Α         34    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:21:00    0:24:00    0:03:00    920
18    ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         3    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:09:00    0:12:01    0:03:01    9
19    ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         41    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:11:00    0:14:01    0:03:01    863
20    ΓΟΥΒΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ    Α         13    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:00    0:03:02    0:03:02    791
21    ΠΡΙΦΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    Α         23    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:17:00    0:20:03    0:03:03    471
22    ΠΛΙΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ    Α         10    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:15:00    0:18:05    0:03:05    585
23    ΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         27    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:14:00    0:17    0:03:06    657
24    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         36    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:06:00    0:09:08    0:03:08    302
25    ΜΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    Α         28    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:16:00    0:19:10    0:03:10    825
26    ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤ.    Α         19    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:10:00    0:13:11    0:03:11    148
27    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α         37    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:08:00    0:11:12    0:03:12    143
28    ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    Α         57    A.M.O.ΦΑΕΘΩΝ    0:04:00    0:07:16    0:03:16    645
29    ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         29    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:13:00    0:16:18    0:03:18    7
30    ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ    Α         42    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:05:00    0:08:26    0:03:26    685
31    ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         24    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:03:00    0:06:29    0:03:29    856
32    ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΣΤ.    Α         14    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:01:00    0:05:20    0:04:20    416
33    ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Α         6    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:02:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
34    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ    Α         32    Π.Ε.Κ.Ο.'' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ''    0:07:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
35    ΠΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓ    Α         35    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:18:00         ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ   
A/A    ΕΦΗΒΩΝ                        ΧΡΟΝΟΣ    ΧΡΟΝΟΣ    ΤΕΛΙΚΟΣ   
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    Α    Ε    Νο    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ    ΧΡΟΝΟΣ   
1    ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         Ε    30    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:45:00    0:47:45    0:02:45    342
2    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         Ε    46    Β.Α.Ο.    0:46:00    0:48:47    0:02:47    766
3    ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ         Ε    58    Π.Ο.ΒΟΛΟΣ    0:44:00    0:46:52    0:02:52    441
4    ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ ΑΛ.         Ε    12    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:43:00    0:46:06    0:03:06    872
5    ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         Ε    7    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:42:00    0:45:11    0:03:11    381
6    ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ         Ε    48    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:40:00    0:43:23    0:03:23    828
7    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ         Ε    50    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:38:00    0:42:28    0:04:28    434
8    ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ         Ε    45    Β.Α.Ο.    0:41:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΠΑΝΑΓΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         Ε    49    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:39:00             


*
Προκριματικός 4x

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    Α    Ε    Νο    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΧΡΟΝΟΣ    ΧΡΟΝΟΣ    ΤΕΛΙΚΟΣ   
ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ    ΧΡΟΝΟΣ   
1    ΒΟΡΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    Α         54    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:45:00    0:45:24    0:00:24    7
2    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ.    Α         36    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:00:00    0:00:24    0:00:24    257
3    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    Α         22    Α.Ο.ΑΓΡ. ''ΑΧΕΛΩΟΣ''    0:02:00    0:02:24    0:00:24    340
4    ΓΟΥΒΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ    Α         13    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:20:00    0:20:24    0:00:24    425
5    ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α         8    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:42:00    0:42:24    0:00:24    504
6    ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜ.    Α         2    Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ    0:38:00    0:38:24    0:00:24    738
7    ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         5    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:17:00    0:17:25    0:00:25    25
8    ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ    Α         34    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:31:00    0:31:25    0:00:25    132
9    ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤ.    Α         19    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:16:00    0:16:25    0:00:25    207
10    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ    Α         32    Π.Ε.Κ.Ο.'' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ''    0:25:00    0:25:25    0:00:25    280
11    ΓΚΑΤΖΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         1    Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ    0:36:00    0:36:25    0:00:25    317
12    ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         40    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:32:00    0:32:25    0:00:25    359
13    ΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         4    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:40:00    0:40:25    0:00:25    392
14    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         Ε    46    Β.Α.Ο.    0:30:00    0:30:25    0:00:25    530
15    ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    Α         17    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:41:00    0:41:25    0:00:25    555
16    ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ         Ε    58    Π.Ο.ΒΟΛΟΣ    0:08:00    0:08:26    0:00:26    95
17    ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         43    ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ    0:27:00    0:27:26    0:00:26    323
18    ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ ΑΛ.         Ε    12    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:43:00    0:43:26    0:00:26    393
19    ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Α         7    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:28:00    0:28:27    0:00:27    56
20    ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         Ε    41    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:24:00    0:24:27    0:00:27    119
21    ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛ.    Α         16    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:37:00    0:37:27    0:00:27    511
22    ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         3    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:21:00    0:21:27    0:00:27    743
23    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.    Α         15    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:11:00    0:11:27    0:00:27    785
24    ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ    Α         42    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:26:00    0:26:27    0:00:27    879
25    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α         37    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:14:00    0:14:28    0:00:28    129
26    ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΣΤ.    Α         14    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:13:00    0:13:28    0:00:28    611
27    AΝΘΙΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    Α         57    Α.Μ.Ο.ΦΑΕΘΩΝ    0:01:00    0:01:28    0:00:28    829
28    ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Α         6    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:33:00    0:33:29    0:00:29    145
29    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠ.    Α         20    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:07:00    0:07:30    0:00:30    744
30    ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         39    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:44:00    0:44    0:00:30    941
31    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         44    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:34:00    0:34:31    0:00:31    481
32    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Μ.    Α         21    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:04:00    0:04    0:00:39    692
33    ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ         Ε    45    Β.Α.Ο.    0:10:00    0:10:50    0:00:50    644
ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         29    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:03:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ    Α         59    ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ    0:05:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         27    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:06:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         Ε    30    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:09:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         24    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:12:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    Α         26    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:15:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΠΡΙΦΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    Α         23    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:18:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         9    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:19:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    Α         28    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    0:22:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓ    Α         35    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:23:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΚΟΣΜΑΣ    Α         11    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    0:29:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ         Ε    50    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:35:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ         Ε    48    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:39:00         ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   

*
Τελικος 4x

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    Α    Ε    Νο    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΤΕΛΙΚΟΣ   
ΧΡΟΝΟΣ   
1    ΓΟΥΒΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ    Α         13    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ        
2    ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α         8    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ        
3    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ    Α         22    Α.Ο.ΑΓΡ. ''ΑΧΕΛΩΟΣ''        
4    ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         5    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ        
5    ΓΚΑΤΖΟΥΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         1    Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ        
6    ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         43    ΠΟΧ ΤΑΛΩΣ        
7    ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ         Ε    58    Π.Ο.ΒΟΛΟΣ        
8    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ    Α         32    Π.Ε.Κ.Ο.'' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ''        
9    ΒΟΡΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    Α         54    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    0:00:24    7
10    ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝ.    Α         36    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:00:24    257
11    ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜ.    Α         2    Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ    0:00:24    738
12    ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ    Α         34    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:00:25    132
13    ΒΑΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤ.    Α         19    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:25    207
14    ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         40    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:00:25    359
15    ΚΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α         4    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:00:25    392
16    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         Ε    46    Β.Α.Ο.    0:00:25    530
17    ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    Α         17    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:25    555
18    ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ ΑΛ.         Ε    12    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:26    393
19    ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Α         7    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:00:27    56
20    ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         Ε    41    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:00:27    119
21    ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛ.    Α         16    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:27    511
22    ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Α         3    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:00:27    743
23    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.    Α         15    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:27    785
24    ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ    Α         42    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:00:27    879
25    ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α         37    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    0:00:28    129
26    ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΣΤ.    Α         14    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:28    611
27    AΝΘΙΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ    Α         57    Α.Μ.Ο.ΦΑΕΘΩΝ    0:00:28    829
28    ΔΑΦΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Α         6    Ε.Ο.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ    0:00:29    145
29    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΣΠ.    Α         20    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:30    744
30    ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         39    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:00:30    941
31    ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α         44    Π.Ο.Χ."ΤΑΛΩΣ''    0:00:31    481
32    ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Μ.    Α         21    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ    0:00:39    692
33    ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ         Ε    45    Β.Α.Ο.    0:00:50    644
ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    Α         29    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ    Α         59    ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         27    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         Ε    30    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α         24    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    Α         26    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΠΡΙΦΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ    Α         23    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α         9    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΜΠΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    Α         28    Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓ    Α         35    Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΚΟΣΜΑΣ    Α         11    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ         Ε    50    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ   
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ         Ε    48    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ

Σχόλια (0)Add Comment

Γράψε σχόλιο
μικρότερο | μεγαλύτερο

busy
Dakine Cross X Charcoal - XL
Dakine Cross X  Charcoal - XL
€25.04
Retail Price: €42.34
Κερδίζετε: €17.30
ODI Drink Coozy - Red
ODI Drink Coozy - Red
€9.07
MRP MiniG2 SL Skid Plate - White
MRP MiniG2 SL Skid Plate - White
€36.09
MRP G2 SL ISCG 36-40T Blue
MRP G2 SL ISCG 36-40T Blue
€116.10
Retail Price: €136.92
Κερδίζετε: €20.82
Brake Pads - Promax DSK-400
Brake Pads - Promax DSK-400
€7.56
MRP 2X Guide - 36-38T ISCG White
MRP 2X Guide - 36-38T ISCG White
€136.90
Straitline Silent Guide Bashring Saint M810/5 ISCG/ISCG05 36-40T
Straitline Silent Guide Bashring Saint M810/5 ISCG/ISCG05 36-40T
€30.00
Retail Price: €45.57
Κερδίζετε: €15.57
MRP System 3 ISCG 36-40T Alloy Ring
MRP System 3 ISCG 36-40T Alloy Ring
€63.72
Retail Price: €126.29
Κερδίζετε: €62.57
Brake Pads - Magura Louise 2007
Brake Pads - Magura Louise 2007
€7.56
Straitline Bar Cap Tappered Black
Straitline Bar Cap Tappered Black
€15.00
Retail Price: €21.88
Κερδίζετε: €6.88
Straitline AMP Stem - 70mm Blue
Straitline AMP Stem  - 70mm Blue
€90.00
Retail Price: €110.89
Κερδίζετε: €20.89
TSG Neck Brace - S/M
TSG Neck Brace - S/M
€18.25
Retail Price: €40.33
Κερδίζετε: €22.08
Straitline AMP Stem - 50mm Blue
Straitline AMP Stem  - 50mm Blue
€90.00
Retail Price: €110.89
Κερδίζετε: €20.89
Brake Pads - Avid DB1/DB3/DB5
Brake Pads - Avid DB1/DB3/DB5
€7.56
Brake Pads - Shimano XTR/Saint
Brake Pads - Shimano XTR/Saint
€12.10
Straitline BashRing 38-40T Serrated - Pink
Straitline BashRing 38-40T Serrated - Pink
€20.00
Retail Price: €38.31
Κερδίζετε: €18.31
ODI "O" Grip MTB
ODI
€12.10
Straitline AMP Stem - 50mm Racing Green
Straitline AMP Stem  - 50mm Racing Green
€90.00
Retail Price: €110.89
Κερδίζετε: €20.89
Straitline Pinch Clamp Stems 35mm 31.8 - Ti-Grey
Straitline Pinch Clamp Stems 35mm 31.8 - Ti-Grey
€75.00
Retail Price: €90.83
Κερδίζετε: €15.83
Straitline BashRing 36T 12 Sided - Ti-Grey
Straitline BashRing 36T 12 Sided - Ti-Grey
€20.00
Retail Price: €38.31
Κερδίζετε: €18.31